Organizacja pogrzebu to nie łatwe zadanie. Mnóstwo formalności, do których często nie mamy siły ani głowy. Nie muszą się Państwo o nic martwić, tylko w spokoju przeżywać czas żałoby. Nie każdy bowiem jest na siłach, aby wszystko załatwić samemu. Z taką sytuacją,jak śmierć bliskiej Osoby, nie da się pogodzić i przejść po niej z dnia na dzień do normalnego życia. Nasz Zakład zadba więc o to, żeby był on godnie zorganizowany z ostatnią wolą zmarłego i jego Rodziną.

Organizujemy ceremonie pogrzebowe religijne jak i świeckie na wszystkich cmentarzach komunalnych i parafialnych. Dysponujemy nowoczesnymi karawanami, oprawa ceremonii pogrzebowej jest zawsze na wysokim poziomie , a asystę pogrzebową wykonują wysoko wykwalifikowani pracownicy.Windy pogrzebowe, namioty i wysokiej jakości sprzęt nagłaśniający są w standardzie naszych usług.

Jesteśmy do państwa dyspozycji przez całą dobę, gdzie udzielamy bezpłatnych informacji i porad, pomagając w ten sposób Państwu już w pierwszych chwilach po stracie bliskiej Osoby.

Nasz dom pogrzebowy swoje usługi pogrzebowe nie ogranicza tylko do Głogowa, ale obejmuje również pobliskie miejscowości takie jak: Przemków, Niedoradz, Nowa Sól, Otyń, Bytom Odrzański, Gaworzyce, Nowe Miasteczko, Brzeg Głogowski.

Nasz Zakład Pogrzebowy załatwi za Państwa praktycznie wszystko.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.