Każdemu z nas umarł choć jeden bliski człowiek. Wiemy, że ten czas to czas pełen bólu i rozpaczy. Niestety jest to wpisane w nasze życie i nie ma przed tym ucieczki. Czas po śmierci bliskiej osoby to czas żałoby i nostalgii. Wspominamy o niej, przypominamy sobie najlepsze chwile z nią spędzone. Chcemy być przy tej osobie w jej ostatniej drodze. Jest to bardzo trudne i smutne przeżycie. Dlatego musimy zrobić wszystko, żeby taki pogrzeb był wyjątkowy, taki jaki zmarły mógłby sobie życzyć, a nasz Zakład w tym Państwu pomoże. 

Ceremonie pogrzebowe organizujemy bez konieczności angażowania Państwa środków finansowych. Nasza Firma oferuje możliwość kredytowanie kosztów pogrzebowych w ramach zasiłku pogrzebowego , wynoszącego obecnie 4000 zł. 

Nasz dom pogrzebowy swoje usługi pogrzebowe nie ogranicza tylko do Głogowa, ale obejmuje również pobliskie miejscowości takie jak: Przemków, Niedoradz, Nowa Sól, Otyń, Bytom Odrzański, Gaworzyce, Nowe Miasteczko, Brzeg Głogowski.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.