glogowZakład Pogrzebowy „BIERNACKI” świadczy kompleksowe, profesjonalne i usługi związane z organizacją pogrzebów od 1998 roku.

Dzięki wieloletniej działalności zdobyliśmy doświadczenie gwarantujące najwyższą jakość naszych usług.

Od początku powstania naszej firmy dbamy o każdy szczegół. Jesteśmy po to by pomagać w trudnych chwilach, zależy nam żeby rodziny były przekonane, że ich bliska zmarła osoba jest traktowana z należytym szacunkiem oraz godnością.

Staramy się, aby w tych trudnych dla Państwa chwilach stanowić wsparcie i służyć pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z organizacją pogrzebu.

Gwarantujemy profesjonalną, rzetelną obsługę i organizację pogrzebu. Służymy pomocą, wsparciem, przygotowujemy wszelkie dokumenty potrzebne do pochówku.

Chłodnia w odróżnieniu od innych firm posiadamy w jednym budynku chłodnię, salę przygotowań oraz salę pożegnań.

Nasz dom pogrzebowy swoje usługi pogrzebowe nie ogranicza tylko do Głogowa, ale obejmuje również pobliskie miejscowości takie jak: Przemków, Niedoradz, Nowa Sól, Otyń, Bytom Odrzański, Gaworzyce, Nowe Miasteczko, Brzeg Głogowski.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.